З вересня 2024 року розпочато процес впровадження в промислову експлуатацію Соціального вебпорталу електронних послуг Мінсоцполітики (https://soc.gov.ua) – спеціалізованої платформи, яка дозволяє здійснювати реєстрацію отримувачів соціальних послуг, формування їхніх електронних кабінетів, та реалізацію цифрового інструменту «Ведення випадку» (кейс-менеджмент), що є складовою ЄІССС.
На рівні області скоординовано роботу територіальних громад, зокрема посилено ефективність взаємодії між органами соціального захисту, які приймають рішення про надання соціальних послуг та безпосередньо надавачам послуг: центрами надання соцпослуг, центрами соцслужб, територіальними центрами соцобслуговування. Також до цього процесу долучені і ЦНАПи тергромад, як органами уповноважені на прийом заяв на отримання послуг.
Зокрема, станом на 10 лютого, на рівні територіальних громад для роботи в системі електронного «Кейс менеджменту» підключено 544 осіб.
Це 280 працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення та ЦНАПів, а також 264 працівники центрів надання соціальних послуг, центрів соціальних служб, територіальних центрів соціального обслуговування, з них 190 – виконують ролі кейс-менеджерів.
Станом на 10.02.2025 через систему опрацьовано 3511 звернень мешканців області щодо отримання соціальних послуг.
Враховуючи, що будь-яка робота з новим програмним комплексом завжди потребує технічного відпрацювання та усунення системних недоліків, виявити які можливо тільки при практичному проходженні реальної справи – на рівні області має бути забезпечена чітка координація та методичний супровід зазначених процесів.
З метою підвищення професійної компетенції та поглибленого вивчення функціоналу роботи в системі: роботи в кабінетах адміністратора, надавача та отримувача послуг, робота зі зверненнями та електронними документами – представники Департаменту соціального захисту населення ОВА та Центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області взяли участь у тренінгу Мінсоцполітики.
Протягом двох днів досвідчені експерти Мінсоцполітики та аналітики Програми розвитку ООН ділились практичним досвідом роботи з соцпорталом та відпрацювання окремих випадків.
За результатами учасники отримати відповідні сертифікати. Тренінг організовано у партнерстві з Міністерством соціальної політики України за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах флагманського партнерства ПРООН та ЄС «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні».
Навчання (3) (1)
Навчання (2) (1)
Навчання (2)
Підпишіться, щоб отримувати листи.